Songül Bayram

Hakkımda

20 Ocak 1987 yılında dünyaya gelen Songül Bayramcı, İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. Yaşamı boyunca İstanbul’dan ayrılmamış ve eğitim öğretim hayatını da burada tamamlamış, kariyerinin ilk adımlarını bu şehirde atmıştır. Tercih ettiği üniversitenin Pazarlama bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul içindeki çeşitli firmalarda mesleğini icra etmiştir.

Ortaokul çağından beri ilgilendiği müzikle keman sayesinde tanışmış ve hobi olarak yaşamının her anında keman çalmaya devam etmiştir. Sahip olduğu müzik kulağı sayesinde müşterilerin ruhundan daha iyi anladığını düşünen Songül Bayramcı, çalışmış olduğu firmalarda hep olumlu izler bırakmış ve meslek hayatına atılması üzere yetiştirdiği bütün genç stajyerlerin hayatında da kalıcı bir etkiye imza atmıştır.

Hem kendini hem de kendinden daha genç pazarlamacıları yetiştirdiği meslek hayatında, konuşma dilinin ve İstanbul Türkçesinin büyük etkisini gören Songül Bayramcı, zamanla geliştirdiği İngilizce ve Fransızcası sayesinde çalışmış olduğu firmaların sadece Türkiye içinde değil uluslararası başarılara imza atmasında başrolü oynamıştır.

İngilizcenin sosyal yaşantımızın bir parçası olması ve dünya dilleri arasında ilk sırada olması zaman içerisinde bütün özel sektörlerin kendisine olan ihtiyacını arttırmıştır. Henüz yirmili yaşlarındayken ve kariyerinin başındayken bunun farkında olan Songül Bayramcı dil konusunda kendini geliştirmek için yoğun bir çaba sarf etmiş ve bu harcadığı çaba da onu İstanbul firmaları içinde aranan bir pazarlamacı haline getirmiştir.

Müziğe olan düşkünlüğü, dile olan yatkınlığı ve etkili iletişim becerisi ile her firmanın bünyesinde çalıştırmak istediği Pazarlamacı Songül Bayramcı aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde ev ve aile hayatında da kaliteli bir yaşantı sürdürmektedir.

 

songül bayram kimdir, songül bayram haberleri, songül bayram kim, songül bayram